У Тернополі УГКЦ допомагає в реабілітації бійців АТО (відео)

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ активо співпрацює з медичними закладами Тернополя в лікуванні та реабілітації бійців АТО.

Центри реабілітації солдатів, які повернулися із зони АТО, створено в кількох медичних закладах Тернополя. Перебування військових у Тернопільському наркологічному диспансері повністю забезпечує держава, – запевняє Лідія Чайковська, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Однак самого лікування недостатньо, бійці потребують і реабілітаційної програми. Як зазначає Василь Галанов, головний лікар Тернопільського обласного наркологічного диспансеру, в цьому з медичними закладами співпрацює Українська Греко-Католицька Церква. З владикою Василем (Семенюком) було погоджено, що солдати після лікування зможуть пройти реабілітацію зі своїми сім’ями в с. Зарваниця, Марійському духовному центрі Тернопільщини.

Окрім цього, нещодавно Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ допомогла в облаштуванні євроремонтом і всім необхідним двох палат для бійців АТО в Тернопільському обласному наркологічному диспансері.

Спільна праця духовенства і лікарів допоможе учасникам бойових дій швидше повернутися до реального життя.

За матеріалами: intb.te.ua