У святкуваннях з нагоди 20-річчя від створення Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України взяв участь заступник керівника Департаменту душпастирства силових структур України

Сьогодні відбулися святкування з нагоди 20-річчя від створення Центральної телерадіостудії (ЦТРС) Міністерства оборони України. Від Української Греко-Католицької Церкви на урочистості були запрошені Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, та о. Любомир Яворський, заступник керівника.

У привітальному слові о. Любомир Яворський подякував директору ЦТРС Ігорю Кошелю за довгорічну співпрацю з Церквою та наголосив на тому, наскільки важливо очима журналіста помічати та висвітлювати добрі діла, створюючи позитивний мас-медійний простір.

«Так склалось, що подарунок, який я з собою приніс, відображає, власне, співпрацю Церкви та Збройних Сил України (книга «Тріумф серця»). Протягом довгого часу нашої співпраці, – під час всеукраїнських та міжнародних паломництв, організованих Церквою конференцій, – Ви вмієте висвітлити ті духовні плоди Церкви та якісно донести їх до широкого кола зацікавлених». Отець Любомир подякував директору та працівникам телерадіостудії за співпрацю з Департаментом капеланства Української Греко-Католицької Церкви.

Прес-служба Департаменту