У Стрию троє військових прийняли тайни хрещення і миропомазання

26 серпня 2017 року, військовий капелан о. Юрій Лесишин у храмі Всіх святиху країнського народу м. Стрий, уділив Святі Таїнства хрещення і миропомазання трьом солдатам військової частини А 2847.

Військові виявили бажання стати християнами після недільних молитовно-катехитично-євангелізаційних зустрічей. На згадку отець Юрій вручив свідоцтва про Святі Таїнства хрещення і миропомазання, а також подарував нагрудні хрестики і молитовники військовослужбовця.

На завершення отець Юрій привітав новоохрещених і побажав, щоб, будучи християнами, вони в кожну хвилину свого життя слідувати за Христом та опиралися завжди на Бога, були вірними воїнами Христа, стояли на стороні добра, боронили правду, допомагали своїм ближнім словом, порадою та завжди подавати оточуючим приклад хорошого християнського життя.

Велику подяку висловлюємо парохові храму, о. Іванові Барабашу і хресним, які прийшли розділити радість з нагоди хрестин.

stryi.ugcc.org.ua