У Стрию обговорили план праці із військовослужбовцями

10 серпня 2010 року, в приміщенні Єпархіального управління Стрийської єпархії УГКЦ Преосвященний Владика Тарас (Сеньків), Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії зустрівся з референтом для Збройних Сил України від УГКЦ о. Любомиром Яворським. На зустрічі були присутні о. Богдан Манишин, протосинкел Стрийської єпархії, о. Ігор Левицький, головний військовий капелан Стрийської єпархії та Юрій Лесишин, капелан військової частини А-2847 м. Стрий.

Про сучасний стан капеланського служіння на теренах Стрийської єпархії розповів о. Ігор Левицький. Було відзначено душпастирську працю, яка вже проводиться для військових і їхніх родин, а також озвучено плани стосовно подальшого її розвитку.
В рамках зустрічі о. Любомир Яворський відвідав військову частину А-2847 м. Стрий, зустрівшись з її командним та особовим складом. Під час візиту було обговорено питання облаштування в частині каплиці, де б військовослужбовці мали можливість зустрічатись із духовенством для тематичних та індивідуальних бесід.