У Стрию благословили призовників на військову службу

5 травня 2012 року, в урочистій обстановці та зі зброєю в руках новобранці військової частини А 2847 протиповітряної оборони м. Стрий, приймали Військову присягу на вірність народу України.

Урочистість розпочалась із внесення Бойового прапора військової частини, біля якого, перед строєм командирів та воїнів кожен з молодих призовиків мав дати персональну клятву народу України та державі, називаючи своє прізвище, ім’я, по батькові.

З цієї нагоди, о. Юрій Лесишин, який виконує обов’язки військового капелана у Стрийській єпархії УГКЦ звертаючись до особового складу призову «Весна – 2012, наголосив про важливість вірно служити своїй Батьківщині та побажав успіхів у нелегкій армійській службі, а також благословив і окропив молодих воїнів та їхніх близьких святою водою».

«Сьогодні ви склали присягу на вірність народу нашої держави. Люди в пагонах завжди користувалися повагою та любов’ю суспільства, а тому із сьогоднішнього дня ви маєте велику честь проходити службу в Збройних Силах України», – зазначив у своєму зверненні до молодого поповнення командир військової частини полковник Бутримович Сергій Миколайович.

Наступним зі словами привітання звернувся до солдат начальник відділу особового складу – заступник начальника штабу повітряного командування «Захід» полковник Мацюк Ігор Іванович.

В урочистостях взяли участь також представники місцевих органів влади та запрошені гості, зокрема: завідувач сектору оборонної мобілізаційної роботи Стрийської районної адміністрації п. Василь Лукач, представник ради ветеранів, полковник у відставці п. Володимир Ігнатенко та голова спілки ветеранів Афганістану Стрийщини п. Мирон Заплатинський.

http://stryi.ugcc.org.ua/news/1-latest-news/1102-1102.html