У Стрийській військовій частині відбулася зустріч з особовим складом, який готується до виконання бойових завдань за потреби на східному кордоні

1 квітня у Стрийській військовій частині А-2847 відбулася важлива зустріч з особовим складом, який готується до виконання бойових завдань за потреби на східному кордоні нашої держави, із капеланами о. Ростиславом Височаном, головою комісії душпастирства силових структур Стрийської єпархії та о. Юрієм Лесишином, капеланом даної частини. Капелани звернули увагу на важливість виконання військового покликання, яке полягає у захисті свого народу та християнського покликання – бути справедливим захисником правди та добра. «Воїн-християнин – це той , хто поєднує ці два покликання, і з Богом у серці та з зброєю в руках захищає інших. Це той, хто молиться і пам’ятає , що любов більша від справедливості. Це той, хто живе в мирі і мужньо його захищає» – підкреслив о. Ростислав.

Наприкінці зустрічі відбулась молитва за мир та кожний військовослужбовець отримав молитовник «Молись і служи», виданий Департаментом.

Повідомив о. Ростислав Височан