У Стрию військовослужбовці святкували Різдво Христове зі своїм капеланом

Військовослужбовці Теребовлянського зенітного ракетного полку, що дислокується в м. Стрию, святкували Різдво Христове разом зі своїм капеланом о. Юрієм Лесишином.

6 січня, у Навечір’я Різдва Христового, о. Юрій розпочав Святу вечерю з молитви, благословення і привітання з нагоди Різдва Христового. Під час вечері капелан розповів військовим про традиції святкування Навечір’я Різдва. Опісля всі присутні прославляли Бога гучною колядою.

Головною стравою Святвечора є кутя, яку зміг скуштувати кожен військовослужбовець. За це капелан щиро завдячує єпископам Стрийської єпархії УГКЦ – владиці Тарасу Сеньківу та владиці Богдану Манишину, які неодноразово допомагають військовим.

7 січня військовослужбовці разом о. Юрієм помолилися святкову Божественну Літургію з нагоди Різдва Христового у храмі Всіх святих українського народу УГКЦ м. Стрия. Після спільної молитви перед усіма присутніми виступив парафіяльний вертеп, який підготували сестри Згромадження Воплоченого Слова.

На завершення всі військовослужбовці приступили до мирування з нагоди свята Різдва Христового.

За повідомленням о. Юрія Лесишина