У степах Луганщини триває чергова місія капеланів із Тернопільщини

Цього разу священики привезли військовим продукти від вірних Великоглибочанського деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, а також теплі речі і продукти, зібрані о. Андрієм Олійниковим у парафії в с. Загір’я.

Стараннями Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя (Семенюка) та за посередництвом о. Ростислава Стройвуса, відповідального за співпрацю з Україною у «Карітасі» Чехії, військовим було доставлено термобілизну та військові светри від благодійного фонду «Карітас» м. Оломоуц (Чехія).

Економ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Володимир Фірман забезпечив капеланів паливом, а також передав різного роду продукти від ФГ «Зарваниця-Агро» та адміністрації Марійського духовного центру «Зарваниця».

Військові капелани висловлюють велику вдячність пані Тетяні Губіні та волонтерській організації Пліч-о-Пліч за допомогу та співпрацю із воїнами, які несуть свою службу на передовій.

Окрім того, сьогодні, 7 березня 2016 року, капелани Тернопільщини зустрілися із зарваницьким воїном Віктором Мельником та його побратимами.  “Це була довгоочікувана та вимолена зустріч, – пише на своїй сторінці фейсбук о. Володимир Топоровський, –  Зустріч про яку молилися та просили заступництва у Зарваницькоі Божої Матері перед Її Чудотворною іконою! Мати Божа прославлена у Своїй Зарваницькій Чудотворній іконі, проси у Свого Сина Миру для України та збережи життя нашим воїнам-захисникам та усьому Українському народу!”.

12814053_1664756123773774_6790585366375553837_n

За матеріалами прес-служби

Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

Фото о. Володимира Топоровського