У Старому Самборі відбулася зустріч групи психологічної підтримки та взаємодопомоги родин військовослужбовців

24 липня у Старому Самборі, що на Львівщині, в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)” відбулася зустріч для учасників бойових дій і їх сімей та матерів загиблих військовослужбовців, а також для працівників сфери соціального захисту населення, які працюють у цьому напрямку.

На заході був присутній військовий капелан та духівник групи взаємодопомоги та підтримки родин військовослужбовців отець Іван Гальо.

У програмі зустрічі практичний психолог Галина Дерев’янко прочитала для групи лекцію на тему “Що таке емоції і чи легко ними керувати?”, в ході якої розповіла, як уміння керувати собою дає змогу досягати мети, уникати багатьох проблем, зберігати психологічну рівновагу і приймати зважені рішення за будь-яких обставин.

Захід відбувся у стінах Старосамбірської районної ради. Організатори зустрічі висловили вдячність Тетяні Іванівні Терлецькій – голові Старосамбірської районної ради, завідувачу патронатної служби голови районної ради Галині Павлечко за допомогу і підтримку в організації зустрічі.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ