У слов’янському полку Національної гвардії відбувся Чин Великого Йорданського Водосвяття

З нагоди Свята Водохреща у військовій частині 3035 міста Слов’янська військові капелани провели Чин Великого Йорданського Водосвяття.

 Обряд Водосвяття провели військові капелани отець Володимир Хамрик, отець Михайло Живчак і отець Володимир Топоровський. Водохреща проводили  в  частині саме заради тих воїнів, у яких не було можливості відвідати церкву та відчути на собі цілющі властивості святої води.

Після спільної молитви разом із військовослужбовцями капелани привітали присутніх зі святом та розповіли про обряд цього свята та значення святої води.

 1453273828-1061186913«Нехай цілюща Йорданська вода надасть всім міцного здоров’я та оберігає від лиха, зцілює і єднає наші душі, робить нас ближчими один до одного. Бажаю, щоб це свято залишалося втіленням радості, очищення душі, нехай ваші оселі повняться любов’ю, злагодою, родинним затишком та взаєморозумінням!» — привітав воїнів військовий капелан частини отець Володимир Хамрик.

Освячена вода залишилася у військовій капличці частини, звідки кожен військовослужбовець, який мешкає поза межами військової частини, мав нагоду взяти її до своїх домівок. Освячена вода також буде доставлена до кожного опорного пункту та місця несення служби.

Прес-служба Східного територіального управління
Національної гвардії України