У Славутичі відбулась презентація книг військового капелана

8 лютого 2017 року мешканці міста Славутич мали нагоду познайомитись з отцем Андрієм Зелінським, членом чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військовим капеланом і громадським діячем, членом ініціативної групи та наглядової ради Української академії лідерства. У Славутичі священик представив свій творчий доробок: книги «Соняхи» та «На ріках вавилонських». Про це розповів військовий капелан о. Юрій Логаза. 

«Вдумливий погляд, спокійний впевнений стиль ведення діалогу, планетарний масштаб серця, скромність побуту та доцільність кожної миті життя… «Війна» очима такої людини, виглядає зовсім по-іншому, аніж нам доводиться чути зі стрічки новин…», – ділились враженнями очевидці презентації.

Пропонуємо Вашій увазі вибрані меседжі, з якими звернувся автор книг до присутніх у залі:

  • «Війна – це не тільки постріли, але і відсутність світла, руйнація простору і часу, впорядкованого життя».
  • «Тільки любов може зцілити людську свободу та гідність, відстояти саму людину та її світ, раз і назавжди повернути людину з війни. Тільки любов здатна на перемогу».
  • «Шлях примирення інколи триває довго, але завжди приводить додому. Нам є куди повертатися».

Завершили захід зворушливим спілкуванням, питаннями та відповідями, кадрами військової хроніки та гімном України.

Довідка: о. Андрій Зелінський – священик Української Греко-Католицької Церкви, політолог, науковець, з червня 2014 року бере активну участь у наданні духовної підтримки українським військовим у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, Старогнатівкою та у Пісках, Дебальцевому, Широкиному Донецької області.

Прес-служба Київської архиєпархії