У Славутичі пластуни передали нацгвардійцям Вифлеємський вогонь миру

30 грудня до військової частини 3041 Національної гвардії України, що у Славутичі Київської області, завітали представники Чернігівського осередку Національної скаутської організації «Пласт», щоб урочисто передати військовослужбовцям Вифлеємський вогонь миру.

Вогонь отримав командир військової частини підполковник Олександр Топоровський.  Дійство відбувалось під виконання пісні Вифлеємського вогню миру. Капелан частини отець Юрій Логаза наголосив, що цей вогонь постійно горить у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа і є спомином про прихід на землю Спасителя, котрий дарує людству любов, мир та визволення від гріхів і розпачу.

“Завдяки юним пластунам цей вогонь миру випромінюватиме тепло і світло не тільки на місцях служби військовослужбовців, але й у їхніх родинах. Цієї зими це має особливе значення. Коли всі українці живуть в умовах обстрілів та відключення електроенергії, сяйво вогню з Вифлеєму стане для кожного символом об’єднання та незламності у боротьбі за наше вільне та мирне майбутнє. В єдності переможемо темряву!”, – написав на своїй сторінці у соцмережі о. Юрій.

За повідомленням о. Юрія Логази