У Славутичі нацгвардійці разом з капеланом вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого у Славутичі військовослужбовці військової частини 3041 Національної гвардії України з охорони Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» спільно з капеланом частини о. Юрієм Логазою взяли участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Розпочалися заходи у краєзнавчому музеї м. Славутич спільно з воїнами-інтернаціоналістами «Афганцями». Під час поминальної церемонії біля меморіалу воїнам-афганцям зі словом до присутніх звернувся військовий капелан частини отець Юрій, який наголосив, що у цей день також відзначаємо велике церковне свято – Стрітення Господнє. Священник пригадав подію зустрічі праведного Симеона із Спасителем, та підкреслив, що невипадково у цей день маємо зустріч з воїнами-інтернаціоналістами та молитовно згадуємо тих, кого немає серед нас, але пам’ять про них живе в наших серцях.

Опісля була звершена заупокійна панахида за всіма загиблими воїнами. На завершення до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам було покладено квіти.

За повідомленням о. Юрія Логази