У Славутичі молились за визволення з полону воїнів – захисників ЧАЕС

1 квітня, у п’яту суботу Великого посту, що зветься “акафістовою”, у Славутичі Київської області відбулася молитва за визволення з полону нацгвардійців – захисників ЧАЕС. Моління провів капелан військової частини 3041 НГУ о. Юрій Логаза.

У цей день на спільну молитву у храмі в честь ікони Матері Божої “Неустанна Поміч” УГКЦ  зібралися рідні військовослужбовців військової частини 3041 НГУ, а також місцеві жителі, яких  об’єднало одне велике прохання – звільнення та повернення додому воїнів, котрі вже понад рік перебувають у полоні російського агресора. Наприкінці березня 2022 року окупанти залишили Чорнобильську АЕС і забрали зі собою полонених українських військових, які її охороняли. Відтоді минув рік — понад 9408 годин пекла, нестерпних знущань та виснаження в застінках російських катівень. Понад рік невідомості для їхніх родин.

“Ворог забрав від нас наших рідних, ми не маємо сьогодні з ними жодного зв’язку, окрім молитви. Це єдине, що сьогодні єднає нас з нашими рідними, синами, чоловіками, батьками, побратимами”, – наголосив отець Юрій.

Зі словами підтримки до рідних звернувся також і заступник міського голови Олександр Линкевич, наголосивши, що сьогодні всі докладають максимум зусиль для повернення полонених додому.

За повідомленням о. Юрія Логази