У “Сколівських Бескидах” розпочинається Християнський військовий вишкільний табір “Захисник”

17 липня на території Національного природнього парку “Сколівські Бескиди” розпочався Християнський військовий вишкільний табір “Захисник” для дітей військовослужбовців. Учасниками табору цього року стали 52 дитини з семи областей України.

Метою табору “Захисник” є духовна, моральна, фізична та розумова підготовка молоді до можливого виконання нею військового обов’язку перед Українською державою в лавах Збройних сил та інших силових структур України. Особливістю цього табору є поєднання військового та християнського виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди та справедливості.

 “Табір “Захисник” – це не просто фізичний вишкіл, це місце, де Бог збирає різні дари: до нас приїжджають спортсмени, майбутні програмісти, семінаристи, художники, музиканти, студенти військових закладів – і всі вони стають одним – спільнотою, в якій кожен може зростати, навчитися відповідати за себе і один за одного. І що найважливіше для мене, “Захисник” має стати місцем, де молоді люди мають зустріти Бога, і навіть у екстремальних та важких ситуаціях зрозуміти, що Бог є поруч”, – розповідає комендант табору, військовий капелан отець Ростислав Височан.

Вже традиційно організатором табору є Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, співорганізаторами виступають ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери, ГО “Українська молодь – Христові”, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Християнський військовий вишкільний табір “Захисник” для дітей військовослужбовців в Карпатах триватиме до 27 липня. 

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ