У щорічній Міжнародній конференції головних військових капеланів беруть участь представники УГКЦ

2 лютого в Амстердамі розпочалася щорічна Міжнародна конференція головних військових капеланів країн НАТО (IMCCC 2015). Під час програми конференції, що триватиме до 6 лютого, міжнародна спільнота військових капеланів обговорить нові виклики, що постають перед сучасним військовим душпастирством.

Від Української Греко-Католицької Церкви у заході бере участь Владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, а також о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту.

За словами Владики Михаїла Колтуна, участь українських військових капеланів у такого роду заходах є дуже потрібним та значущим з огляду на формування в Україні інституту військового капеланства та поступового його практичного впровадження в дію. Представництво військового душпастирства України на міжнародному рівні значно поглибить довіру та співпрацю з країнами-членами НАТО, де капеланство є невід’ємною складовою війська кожної окремо взятої незалежної держави.

Прес-служба Департаменту капеланства