У Шепетівському зенітному ракетному полку освятили духовний центр

З появою у Шепетівському зенітному ракетному полку військового капелана отця Василя Боднара в одній із казарм частини з’явився духовний центр для задоволення духовних потреб особового складу частини.

У найкоротші терміни було зроблено ремонт приміщення, а також закуплено відповідний інвентар для здійснення богослужінь.

І ось урочисте відкриття та освячення молитовного місця відбулося 14 листопада. З благословення Архієпископа і Митрополита кир Василія (Семенюка), чин освячення здійснили отець Іван Кулик у співслужінні отця Василя Боднара.

“Духовний центр – це місце, де будуть відновлювати свої духовні сили наші воїни, зціляти рани, завдані війною, шукати відповіді на споконвічні питання. Найважніше, що з цього місця линутиме молитва до Всемогутнього Бога за мир і спокій в нашій країні, тут завжди згадуватимуть побратимів, що своїм, можливо надто коротким, але дуже яскравим життям, просвітили темряву ночі, щоб наблизити світанок свободи. Дякуємо всім, хто допоміг облаштувати молитовне місце, а воїнам за можливість бути поруч”, – відзначив військовий капелан отець Василь.

Пресцентр повітряного командування “Захід”