У Севастополі розпочалося святкування Дня флоту України

2 липня в Севастополі розпочалося святкування Дня флоту України. У відзначенні дня Військово-Морських Сил України взяв участь владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України, о. Любомир Яворський, заступник керівника, о. Зеновій Колтун, головний капелан Сокальсько-Жовківської єпархії та о. Микола Квич, головний капелан Одесько-Кримського екзархату.

Програма розпочалася об 11 годині відкриттям автомарафону, за яким спостерігали запрошені гості та всі, хто причетний до українського флоту: представники Спілки офіцерів України, офіцери, мічмани, ветерани та рідні й близькі військовослужбовців.

На початку святкування владика Михаїл поблагословив усіх присутніх та привітав їх з Днем українського флоту. «Сьогодні серед присутніх тут є адмірали, офіцери, цивільні люди – усі вони свідомі українці, що твердо стоять на своїй землі і можуть щиро подивитися іншому в очі. Я бажаю вам усім, щоб ви мали той дар щирості і завжди тривали в ньому: щоб кожен з вас міг відкрито глянути одне одному в очі, а будь-яка людина могла з радістю дивитися в очі вам». Владика побажав гостям свята, щоб вони несли цю радість у світ, щодня святкуючи дароване нам життя.

Зі словом виступив також віце-адмірал Віктор Максімов, командуючий Військово-морськими силами України.

Ввечері відбулося освячення скульптури та покладання квітів до памятника гетьману України та флотоводцю Петру Сагайдачному. Усі гості, причетні до Дня флоту України, були запрошені на концерт з нагоди свята.

Прес-служба Департаменту капеланства