У Рівному презентували фотовиставку матерів загиблих “Сильні духом. Мами”

Фотовиставку “Сильні духом. Мами”, організовану Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, презентували 6 жовтня в Рівненській обласній бібліотеці.

Героїнями світлин стали 12 мам з різних куточків України, які втратили синів на війні, але знайшли сили жити далі та займають активну громадянську позицію.

На фото жінки зображені у дизайнерському національному вбранні. Вперше виставку презентували у травні 2019-го року до Дня матері, відтоді вона мандрує країною.

Рівненщину у фотопроєкті представляє Наталія Борисенко. Її син, Олександр Борисенко, був снайпером, загинув у віці 21-року у вересні 2014-го. Експонуватимуть світлини в обласній бібліотеці до кінця жовтня.

“Спочатку вагалася, чи брати участь, чи ні. Але подумала, що варто. Коли пропонують сфотографуватися в головних уборах, йде відчуття болю по втраті дитини. Але, думаю, ми повинні бути сильні. Треба показати світу, суспільству, що ми є нескорені, ми не скоримося і зробимо все, що від нас залежить”, – розповіла Наталія Борисенко.

За словами працівниці Департаменту військового капеланства та авторки ідеї проєкту “Сильні духом. Мами” Наталії Дубчак, ідея – нести пам’ять про загиблих синів.

“Ми тут, як елемент, до якого привертають увагу, але ми завжди говоримо про них. Цей фотопроєкт про загиблих героїв, не про нас. Намагаємося нагадувати про те, що війна продовжується і про те, що пам’ять – найголовніше, що у нас є”, – сказала Наталія Дубчак.

За матеріалами: suspilne.media