У Рівному для нацгвардійців провели тренінги зі стресостійкості

23 і 24 березня в рамках Програми підтримки військових психологів і капеланів та психосоціальної реабілітації жертв війни представники Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ разом із військовим психологом і ветераном Андрієм Козінчуком відвідали військову частину 3055 Національної гвардії України, що у Рівному. 

Під час поїздки були проведені тренінги зі стресостійкості для військовослужбовців НГУ, зустрічі з сім’ями ветеранів та ознайомлення з діяльністю штатного військового капелана частини о. Івана Хміля.

Протягом двох днів з військовослужбовцями Рівненщини спілкувалися керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан, координатор даного проекту Руслан Коханчук та військовий психолог і ветеран Андрій Козінчук.

З нагоди Дня Національної гвардії України командуванню військової частини було вручено подяки від Департаменту військового капеланства за співпрацю та сприяння духовно-патріотичному вихованню воїнів – Захисників України.

Довідково:

«Програма для підтримки військових психологів та капеланів для психосоціальної реабілітації жертв війни» розрахована на 2020-2022 роки. Нею передбачені тренінги та інші заходи з формування стресостійкості для військових психологів і капеланів, діючих військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України, ветеранів війни та членів їхніх сімей. Координатор проекту — полковник запасу Руслан Коханчук.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ