У Рік Божого Милосердя подаруй обід українському воїну!

Пообідавши у “Віденській Кав’ярні” міста Львова на проспекті Свободи, 12, кожен має змогу придбати купон на обід для українського воїна.

04-03Цей проект є спільним задумом Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ та львівського ресторану «Віденська кав’ярня». Купони на обід передаються до Гарнізонного храму, а відтак, особисто воїнам.

На сьогоднішній день уже придбано 16 обідів для воїнів. Рік Божого Милосердя спонукає нас думати про інших, зокрема тих, хто сьогодні дарує нам своєю жертвою та служінням мир і спокій. Добре би було, щоб подібні акції також проводились по інших закладах харчування.

Висловлюємо вдячність усім, хто у сьогоднішній нелегкий час ділиться з іншими своєю увагою та добротою.