У Полтавській військовій частині освятили наріжний камінь під будівництво майбутнього храму

3 грудня у військовій частині 5-ї батальйонної тактичної групи 81 аеромобільної бригади Десантно-Штурмових військ ЗСУ відбувся чин освячення та благословення хреста та наріжного каменя під будівництво майбутньої святині для військовослужбовців.

Церковний чин освячення та благословення здійснив владика Василь (Тучапець), екзарх Харківський. Єпископу співслужили отець Василь Іванюк, бригадний капелан 81 аеромобільної бригади, та отець Максим Кролевський, військовий капелан даної військової частини.

Владика Василій у своїй промові, звертаючись до військовослужбовців, подякував їм за їхню відданість та службу для українського народу:У скорому часі на цьому місці постане церква, побудується храм, де кожен військовий зможе прийти на молитву, попросити у Господа те, чого насправді потребує. Ми молимося за усіх наших військових, щоб Бог захистив вас та попровадив до спільної перемоги.”

Слід зазначити, що храм у військовій частині буде збудований на честь святого архистратига Михаїла. І це не випадково, бо саме святий архангел обраний покровителем Десантно-Штурмових військ.

На завершення бригадний капелан отець Василь Іванюк прочитав молитву десантника та подякував командирам і бійцям за їхню доблесну службу та професійне виконання службових обов’язків: “Тут збудується храм на честь святого архистратига Михаїла, який є нашим патроном, заступником для кожного десантника. Ми будемо молитися, і думаю, що скоро архистратиг Михаїл збудує для нас храм.”

Після освячення владика Василій подякував особовому складу, поблагословив та окропив усіх святою водою.

Прес-служба Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві