У Полтаві військовий капелан та бійці відвідали школу

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників та захисниць України, військовий капелан УГКЦ отець Максим Кролевський разом з бійцями 5 батальйонної тактичної групи 81 Десантно-штурмової бригади ЗСУ відвідав одну зі шкіл м. Полтави.

Душпастир з військовослужбовцями військової частини завітав на урок до учнів 11-их класів на запрошення адміністрації школи та вчителя допризовної підготовки.

Урок розпочався з короткого привітання. Згодом отець Максим розповів про свій досвід духовного проводу бійців з початку бойових дій на Донбасі: «Нам потрібно навчитися цінувати моменти миру і свободи, якими ми можемо користуватися тут, у Полтаві, бо це все сьогодні оплачено дуже дорогою ціною – життям і здоров’ям наших мужніх, відданих та вірних своїй присязі бійців!».

Учні дуже уважно слухали розповіді про військові будні на Сході, про цінності, на яких мають будувати сучасну Українську Державу. 

На завершення бійці-десантники Богдан Туренко та Євген Козулін привітали учнів зі святом та поділилися з ними своїми особистими візіями побудови Української Держави на основі власного бойового досвіду. А воїн Микола Кононенко прочитав усім кілька своїх віршів, які він склав на передовій. 

Отець Максим Кролевський, привітавши учнів зі святом, закликав їх також бути добрими та відповідальними захисниками та захисницями: «У наш час, не лише люди у військовому однострої можуть бути захисниками, але кожен з нас, хто вчиться та працює на благо Української Держави!».

Учні та вчителі школи залишилися дуже задоволені від змістовної бесіди з гостями.

Пресслужба Свято-Троїцького храму УГКЦ м. Полтава