У Полтаві військові капелани беруть участь у навчаннях, які організовує Генштаб ЗСУ

З 13 по 16 вересня в Полтаві проходять військові навчання-тренінги, які організовує Генеральний штаб Збройних сил України. Участь у таких навчаннях беруть: о. Ігор Федоришин, головний військовий капелан Бучацької єпархії, о. Іван Ісайович, військовий капелан Мукачівської єпархії, о. Максим Кролевський, військовий капелан Харківського екзархату, та о. Юрій Кролевський, настоятель парафії Пресвятої Тройці у м. Полтава.

Програма навчань охоплює як теоретичну, так і практичну частину, роз’яснює напрямки роботи з військовослужбовцями під час надання їм морально-психологічної підтримки в зоні проведення антитерористичної операції.

Також програма військових навчань побудована так, щоб усі учасники, серед яких офіцери ЗСУ, психологи та капелани, могли якнайкраще засвоїти теоретичні знання та отримати практичні навички для кращої реалізації свого покликання, обов’язків та завдань у зоні бойових дій.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці