У Полтаві для військовослужбовців провели тренінги зі стресостійкості

2 і 3 грудня в рамках Програми підтримки військових психологів і капеланів та психосоціальної реабілітації жертв війни представники Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ разом із військовим психологом і ветераном Андрієм Козінчуком відвідали військову частину 5-ї батальйонної тактичної групи 81 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, що у Полтаві.

Під час поїздки були проведені тренінги зі стресостійкості для військовослужбовців, а також ознайомлення з діяльністю штатного військового капелана частини о. Максима Кролевського. Протягом двох днів з воїнами спілкувалися керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан, координатор даного проекту Руслан Коханчук та військовий психолог і ветеран Андрій Козінчук.

Довідково:

«Програма для підтримки військових психологів та капеланів для психосоціальної реабілітації жертв війни» розрахована на 2020-2022 роки. Нею передбачені тренінги та інші заходи з формування стресостійкості для військових психологів і капеланів, діючих військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України, ветеранів війни та членів їхніх сімей. Координатор проекту — полковник запасу Руслан Коханчук.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ