У Польщі наголошують на важливості збудування священичого братерства капеланів

У навчальний центр В’язничної служби Республіки Польща у Попово над Бугом, що розташований в єпархії Плоцьк, з’їхалися близько 200 католицьких капеланів. У реколекціях і навчанні участь беруть доктор богослов’я єпископ Антоній Пацифік Дидич (ks. bp dr Antoni Pacyfik Dydycz), зарубіжні гості з Латвії, України та Італії, державний секретар в Міністерстві юстиції Станіслав Хмелевський, в тому числі представники в’язничного душпастирства, Міністерства юстиції та Пенітенціарної служби. Україну представляють капелани о. Михайло Бугай (Тернопільсько -Зборівська архиєпархія), о. Андрій Лемчук (Бучацька єпархія), о. Олексій Куйбіда (Коломийсько-Чернівецька єпархія).

Реколекційні науки та формаційно-аскетичні семінари провадить д-р Антоній Пацифік Дидич. У другий день реколекцій святу Месу очолив Апостольський нунцій в Польщі, архієпископ Селестіно Мільоре (Abp Celestino Migliore). Наступний день відбулися розважання, Хресна дорога, Вервиця та Свята Меса під керівництвом владики Антонія Дидича, відвідування парафії Божественного милосердя в Пултуську-Поплавах.

Господарі зустрічі, о. Д-р Павел Войтас – головний в’язничний капелан та підполковник Славомір Скварскі – начальник Навчального центру В’язничної служби Республіки Польща у Попово, наголошують на важливості збудування священичого братерства капеланів, яких об’єднує таке непросте служіння, що потребує великої духовної сили та терпеливості.