У Неділю всіх святих відбулось хрещення військового на Яворівському полігоні

У неділю 7 червня на одному з військових поселень Яворівського полігону, військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ: о. Андрій Хомишин, о. Андрій Сіданич та бр. Юрій Балух, перед Божественною Літургією з мобілізованими солдатами, уділили Св. Тайни Хрещення та Миропомазання військовослужбовцю Миколаю.

Отець Андрій Хомишин побажав новоохрещенному Миколаю бути вірним воїном Христа, слідувати за Ним, за прикладом свого небесного Покровителя Миколая Чудотворця, завжди стояти на стороні добра, боронити правду, допомагати ближнім добрим словом, порадою, діло та завжди подавати своїм побратимам, родичам, друзям, приклад зразкового християнського, чеснотливого життя.

По завершенні Святих Таїн Хрещення та Миропомазання кожен із побратимів і капеланів радо вітав Миколая у рядах „воїнів Христа”.

Одразу ж після Св. Тайн Хрещення та Миропомазання, військові душпастирі разом із захисниками Батьківщини спільно молились Святу Літургію за мир в Україні та військо. В часі Божественної Літургії солдати чисельно приступили до Св. Тайн Покаяння та Євхаристії. На завершення всі разом помолились ”Отче наш” та “Богородице Діво” за мир і спокій в Україні та за всіх поранених і полонених військовослужбовців.

Також військові капелани подарували бійцям іконки із молитвами, хрестики та вервички.