У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби відбувся випуск курсантів

27 квітня на Черкащині, в Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби, за участі керівництва закладу, представників влади та духовенства УГКЦ та УПЦ КП, ветеранів та родичів, відбувся випуск курсантів під гаслом: «Досвідчені фахівці – надійна охорона державного рубежу».

Захід розпочався з внесення Бойового Прапору. Від імені керівництва Навчального центру випускників привітав полковник Дмитро Коцеруба, побажавши міцного здоров’я та успішної служби.

Загалом свідоцтво про закінчення закладу отримали 172 випускники. Отримавши випускне свідоцтво та військове звання «молодший сержант» юнаки та дівчата залишать стіни навчального закладу та продовжать військову службу в органах та підрозділах охорони державного кордону.

Усі присутні хвилиною мовчання, згадали про прикордонників Навчального центру, які полягли на сході нашої держави. Вони були до останнього подиху вірні словам присяги. Випускники впевнені, що їм випала велика честь навчатися в Навчальному центрі, що носить ім’я генерал-майора Ігоря Момота, який загинув беручи активну участь в організації охорони та оборони східних рубежів України.

На заході був присутній військовий капелан УГКЦ о. Юліан Шеремета. Священик благословив курсантів-випускників, побажав, щоби чесно і віддано служили Батьківщині, а також подякував їм за працю і вибір – бути захисником нашої України.

2016-04-28_171252

Кожен з курсантів назавжди закарбує у своєму серці слова Присяги на вірність народу України, адже, промовивши їх на початку навчання, вони зробили перший крок у своє доросле відповідальне життя – захищати рідну Україну.

За матеріалами: dpsu.gov.ua