У Національній академії сухопутних військ відзначили храмове свято
21 листопада у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з нагоди престольного свята відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолив Преосвященніший владика Степан (Сус) спільно з настоятелем храму та синкелом у справах капеланства о. Андрієм Хомишином, настоятелем Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Тарасом Михальчуком і військовими капеланами Львівської архиєпархії УГКЦ.
Рівно шістнадцять років тому за сприяння керівництва установи і з благословення Високопресвященнішого Митрополита Львівського кир Ігоря (Возьняка) було офіційно відкрито Академічний храм Архистратига Михаїла.
У своїй проповіді владика Степан пригадав офіцерам та курсантам про час відновлення храму і про перші кроки, які робили тут отці-капелани. Він зазначив, що саме у цьому храмі десятки курсантів і офіцерів кардинально змінили своє життя, зустрівши Бога, вперше промовивши молитву “Отче наш”, або поговоривши зі священником.
Настоятель храму отець Андрій Хомишин також висловив слова вдячності владиці Степану, який чи не найбільше спричинився до віднови храму. У молитві також взяли участь представники керівництва навчального закладу, зокрема, начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, офіцери, працівники та чисельна спільнота курсантів.
На завершення молитви капелани почастували курсантів солодощами з нагоди храмового свята.