У Національній академії сухопутних військ відсвяткували престольний празник Архистратига Михаїла

21 листопада у Львові, у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, з нагоди престольного празника відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолив єпископ Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ владика Степан (Сус) спільно з настоятелем храму та синкелом у справах капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ отцем Андрієм Хомишином, настоятелем Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отцем Тарасом Михальчуком та військовими капеланами Львівської архиєпархії УГКЦ.

Рівно п’ятнадцять років тому Академічний храм Архистратига Михаїла було офіційно відкрито за сприяння керівництва установи і з благословення Архиєпископа і Митрополита Львівського владики Ігоря (Возьняка).

У своїй проповіді владика Степан пригадав офіцерам та курсантам про час відновлення храму і про перші кроки, які робили тут отці-капелани. Він зазначив, що саме у цьому храмі десятки курсантів і офіцерів кардинально змінили своє життя, зустрівши Бога, вперше промовивши молитву “Отче наш”, або заговоривши зі священником.

Настоятель храму отець Андрій Хомишин у свою чергу висловив слова вдячності владиці Степану, який чи не найбільше спричинився до віднови храму.

У спільній молитві також взяли участь керівництво навчального закладу, зокрема начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, офіцери, працівники та чисельна спільнота курсантів. На завершення молитви капелани почастували курсантів солодощами з нагоди храмового празника.

kapelanstvo.info