У Національній академії сухопутних військ вшанували жертв голодоморів

У суботу, 26 листопада 2016 року, на стройовому плацу Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного вшанували жертв голодоморів.

У цьому заході взяли участь офіцери та курсанти на чолі із керівництвом Академії. Зокрема, у пам’ятному заході прийняв участь о. Андрій Хомишин – капелан навчального закладу. Молитвою та загальнонаціональною хвилиною мовчання присутні вшанували о 16:00 год. жертв голодомору, після чого запалили лампадки та виклали символічний хрест на стройовому плацу навчального закладу.

Довідка. День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно цього дня громадяни відвідують поминальні богослужіння й покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні. Голодомор — термін, що вживається для позначення масового організованого на території СРСР голоду, значною мірою на території сучасної України, в 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках.

1_0

Фото: http://www.asv.gov.ua

Джерело: Капеланство.info