У Національній академії сухопутних військ відзначили празник храму Святого Архистратига Михаїла

21 листопада у храмі Святого Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові відбулися святкування з нагоди престольного празника.

Святкову Літургію очолив о. Степан Сус, єпископ-номінант, головний військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ, спільно з настоятелем храму о. Андрієм Хомишином та капеланами Львівської архиєпархії: о. Тарасом Михальчуком, о. Андрієм Сіданичем, о. Богданом Куликом, о. Юрієм Балухом, о. Тарасом Свищом, о. Мироном Горбовим та дияконом Олегом Кришталем.

У своїй проповіді отець Степан пригадав присутнім про те, що у кожної людини є особистий ангел-хоронитель. “Люди, які є нашими ближніми, які нам допомагають, які моляться за нас, також є нашими ангелами-хоронителями, і без їхньої підтримки нам ніколи б не вдалося бути тими, ким ми є сьогодні. За них ми повинні бути вдячні Господеві та не боятися бути ангелом-хоронителем для наших ближніх”, – наголосив капелан.

На завершення Літургії начальник Національної академії генерал-лейтенант Павло Ткачук від імені Міністра оборони України Андрія Загороднюка вручив відзнаку «За сприяння Збройним Силам України» отцю Степанові Сусу. Генерал-лейтенант також висловив вдячність владиці-номінанту за ревну працю у Національній академії сухопутних військ, у якій отець Степан служить ще з 2001 року, та побажав успіхів у майбутньому архиєрейському служінні.

kapelanstvo.info