У монастирі на Івано-Франківщині проходили реабілітацію батьки героїв АТО

З 15 по 18 грудня 2015 р. у жіночому монастирі Сестер Пресвятої Родини, що знаходиться у с. Гошеві відбулось «духовно-психологічне відновлення для родин, котрі зазнали втрат синів в зоні АТО». Реабілітацію організувала Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Дванадцять осіб прибуло з м. Запоріжжя, Дніпропетровської області, та 5 сімей із м. Самбір, Львівської області, – інформує Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії з посиланням на сайт Комісії УГКЦ у справах душпастнирства охорони здоров’я.

Як йдеться у повідомленні, дуже тяжко втрачати синів, тому матерям необхідна була ця зустріч, розуміння того, що їх підтримують та розуміють. А їх дітей пам’ятають, цінують та шанують їхні сміливі вчинки. Адже їх діти віддали життя за волю України. Багато батьків шукали зустрічі з духівниками, сповідались, приймали Св. Причастя. Проведення індивідуальних консультувань з психологом, групових занять з арт-терапії допомогли матерям висловити свої пригнічені почуття та емоції. Також у переддень св. Миколая для батьків священики храму св. Андрія Первозаного із м. Долини організували концерт української народної та духовної пісні. На завершення концерту було вручено подарунки від Св. Миколая, які передали Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська.