У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

21 листопада, в День Гідності та Свободи, у місті Львові відбулися урочисті пам’ятні заходи із вшанування 7-ої річниці подвигів Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за Україну впродовж Революції Гідності.

У поминальних заходах взяли участь отці-капелани Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Зокрема, на полі для почесних поховань №67 Личаківського кладовища панахиду очолив Преосвященніший владика Степан Сус, єпископ Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ, у співслужінні військових капеланів о. Тараса Михальчука та о. Андрія Хомишина спільно з духовенством Римо-Католицької та Православної Церков.

Опісля, біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні, що на вулиці Кривоноса, відбулася панахида, яку очолив Преосвященніший владика Степан Сус. Також у молитві взяли участь військові капелани о. Тарас Михальчук та о. Юрій Балух. На урочистостях були присутні родини Героїв Небесної Сотні, представники обласної та місцевої влади, військовослужбовці та представники громадськості.

Повсякчасно пам’ятаймо в молитвах новітніх Героїв України, які поклали своє життя за волю та незалежність нашої Батьківщини!

kapelanstvo.info