У Львові військовослужбовці зустрілися з представником підкомісії «За тверезість життя»

У четвер, 15 березня, у актовому залі військової частини 3002 Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відбулася зустріч із представником підкомісії «За тверезість життя» дияконом Андрієм Павлівом.

На цьому заході диякон Андрій поділився духовними проблемами та поширення алкогольної залежності в українському суспільстві. Зокрема,важливе місце відведено вживанню алкоголю серед підлітків та молоді. Саме у цих вікових категоріях відбувається перше знайомство із спиртними напоями, а згодом починає виникати потяг та залежність.

За словами диякона, через алкоголь людина намагається вирішити чимало своїх проблем, однак з часом стає алкозалежною. Суспільство недостатньо інформоване про вплив спиртного на організм людини. Тому виникає чимало проблем: онкологічні захворювання та погіршується стан здоров’я, збільшується кількість злочинів та правопорушень, руйнуються сім’ї та долі людей.

На завершення зустрічі кожен військовий отримав інформаційний буклет, у якому розкритий погляд Церкви, щодо відповідального ставлення до власного життя та здоров’я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, станом на 2011 рік, Україна займає 5-те місце у світі та перше серед підлітків за вживанням спиртного. Щорічно через алкоголь в країні йдуть із життя 40 000 осіб.Центр військового капеланства