У Львові відбувся семінар для матерів та дружин українських воїнів

18 листопада в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)” у Львові відбувся семінар для матерів та дружин учасників АТО/ООС з Старосамбірського району Львівської області.

Захід провів військовий капелан та духівник групи психологічної підтримки та взаємодопомоги зі Старосамбірщини о. Іван Гальо спільно з практичним психологом Галиною Дерев’янко.

Окрім слухання лекцій, спілкування, родичі військовослужбовців відвідали Архикатедральний Собор Святого Юра та Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, де мали спільну молитву та цікаві екскурсії. Учасники та організатори заходу висловили вдячність владиці Володимиру Груці, Єпископу-помічнику Львівської архиєпархії УГКЦ, та о. Тарасу Михальчуку, настоятелю Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, за спільну молитву, гостинність та теплий прийом матерів та дружин наших захисників.

За повідомленням Галини Дерев’янко