У Львові відбувся семінар для дружин військовослужбовців з м. Новий Розділ

7 серпня у Львові в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)” відбувся семінар для дружин військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС з м. Новий Розділ.

Семінар на тему “Емоція радості та її прояви” провели духівник групи психологічної підтримки та взаємодопомоги м. Новий Розділ отець Іван Рибко та практичний психолог Галина Дерев’янко.

Зустріч родин захисників України розпочалася зі спільної участі у Божественній Літургії у Архикатедральному Соборі св. Юрія, яку очолив владика Володимир Груца, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. Після Архиєрейської Літургії учасники заходу разом з отцем Іваном помолилися за упокій душ наших полеглих Воїнів-захисників.

По завершенні спільної молитви у Святоюрському парку розпочалася основна частина заходу – семінар. “Радість у нинішньому житті – що це: емоція, стан чи настрій? Звідки вона береться і як бути радісним та щасливим, – про те та інше ми разом з владикою, та отцем Іваном обговорювали з духовної сторони та зі сторони психології, чим сприяли формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини; формували вміння працювати в команді; розвивали рефлексивні навички”, – розповідає практичний психолог Галина Дерев’янко.

“Наша зустріч була надзвичайно цікавою для всіх, ми ділилися Радістю, створювали свої особисті карти емоції і почуття, малювали свій радісний день”, – підсумувала психолог.

По завершенні семінару учасники  вирушили до чудотворного джерела Раковець в с. Новосілка, де склали свої молитви прохання та подяки до стіп Пресвятої Богородиці.

Організатори зустрічі висловлюють вдячність працівникам та керівнику Управління соціального захисту населення Новороздільської міської ради Галині Калінчук за допомогу та підтримку у проведенні заходу.

За повідомленням Галини Дерев’янко