У Львові відбулася ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Людина в силовому полі влади та ідеологій»

У Львові 27 – 28 квітня в Українському католицькому університеті проходила ХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Людина в силовому полі влади та ідеологій». ЇЇ тема присвячена питанням влади та людини: як носії влади сприймають свої владні повноваження – як засіб примусу чи як спосіб служіння; як влада трактує людину – як засіб чи мету; чим є ідеології; як сучасні ідеологічні системи тлумачать людину та її місце у суспільно-політичному житті.

У події взяли участь близько 60 студентів з Харкова, Одеси, Тернополя, Києва, Донецька, Житомира, Острога, Севастополя, Запоріжжя, Житомира, Львова та інших міст України.

Серед доповідачів конференції були проректор із призначення та місії УКУ Мирослав Маринович, єрм. Юстин Бойко, заступник голови Львівської міської ради з гуманітарних питань Василь Косів, керівник проектів фундації «Комунікантес» Франс Хоппенбруверс.

Учасником конференції став також о. Костянтин Пантелей, керівник Відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України. Темою його доповіді на секційному засіданні “Взаємини між Церквою, владою й суспільством і суспільне вчення Церкви про владу, ідеології та гідність людини” була участь Християнських Церков у формуванні пенітенціарної політики держави.

Текст доповіді