У Львові відбулася екскурсія військовослужбовців строкової служби до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла

Цими днями до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, що у Львові, завітали військовослужбовці строкової служби правопорядку.

У Гарнізонному храмі військових зустрів капелан Військової служби правопорядку у Збройних Силах України о. Всеволод Семененко, котрий в ході зустрічі розповів молодим хлопцям про специфіку роботи капелана з військовослужбовцями. Крім того отець Всеволод провів для гостей екскурсію Гарнізонним храмом. Зокрема, особливу увагу капелан приділив банерам, присвяченим загиблим бійцям в АТО та ООС, біля яких хлопці спільно вшанували пам’ять полеглих героїв. Відтак, завершенням зустрічі стала екскурсія у підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

kapelanstvo.info