У Львові відбулась презентація книги

17 грудня 2010 року у Львові відбулась друга презентація книги «Тріумф серця», що проходила в актовому залі Музею історії релігії. У презентації взяли участь автори книги полк. Р. М. Коханчук, полковники запасу П. І. Костюк та О. І. Мельник, представники Української греко-католицької Церкви – владика Михаїл (Колтун), владика Бенедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ та о. Володимир (Січак), один з перших капеланів, що починали свою працю з 90-х рр.; священики Української Православної Церкви Московського Патріархату, військові душпастирі Центру військового капеланства м. Львова, представники Львівського військового гарнізону та творча й наукова інтелігенція міста. Керівництво Музею взяло активну участь у підготовці презентації книги та всіляко сприяло успішному її проведенню.

У привітальній промові владика Михаїл (Колтун) відзначив важливість співпраці війська й Церкви, необхідність постійної духовної підтримки військовослужбовця з боку капелана.

Подякувавши Церкві за духовну та матеріальну підтримку, автори видання підкреслили його унікальність та глибину дослідження, що дає змогу відстежити історію співпраці війська й Церкви від часів Київської Русі до сьогодні. З присутнього духовенства взяв слово о. Андрій, капелан Академії сухопутних військ ЗСУ, та владика Бенедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

Представники музею в особі директора Зоряни Білик та його співробітників – канд.іст.н. О. Киричук та зав. відділом Р. Бубряк – дали високу оцінку книзі «Тріумф серця» та побажали і надалі продовжувати працю у цьому напрямі. У своїх виступах учасники презентації торкнулися питання запровадження капеланства у ЗСУ та його важливої ролі у формуванні духовних чеснот українських військовослужбовців.

Загальна кількість присутніх складала близько 80 осіб. Усі охочі мали змогу придбати унікальне видання.

Повідомив полк. О. І. Мельник