У Львові презентували книгу про захисників Донецького аеропорту

В Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася презентація книги про захисників Донецького аеропорту «Аеропорт Донецьк 242».

Представити книгу про новітніх героїв України – «кіборгів» – до військового навчального закладу завітали журналісти радіо «Свобода» Галина Терещук та Ірина Штогрин, начальник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України полковник Олександр Поронюк, «кіборг» Петро Височанський, а також військовий капелан отець Тарас Коцюба.

– Люди, які 242 дні захищали ДАП, стали легендою. Вони є прикладом того, як у нелюдських умовах лише силою духу можна битися з ворогом, який переважає. Ця книга є прямою мовою тих, хто обороняв летовище, захищав до останнього подиху, – зазначила під час свого виступу у клубі Академії Ірина Штогрин. – Звичайно, ми не могли не завітати до Національної академії сухопутних військ, де здобувають офіцерський фах ті, хто уже пройшов горнило війни, і ті, кому у майбутньому доведеться захищати незалежність України.

Під час презентації своїми враженнями про бої на території аеропорту поділилися «кіборги» Петро Височанський, курсанти-учасники АТО старший сержант Вадим Швед та молодший сержант Артем Ломов, а також військовий капелан отець Тарас Коцюба.

Від імені керівництва вишу перед присутніми виступив заступник начальника Національної академії сухопутних військ по роботі з особовим складом – начальник відділу по роботі з особовим складом полковник Юрій Гусар. Він подякував журналістам радіо «Свобода» за передані для Академії примірники книги, а також за організацію цього заходу для майбутніх офіцерів.

Також усі учасники заходу хвилиною мовчання пом’янули тих, хто загинув під час оборони аеропорту.

dsc_8852

Джерело: Прес-центр Академії