У Львові молитимуться за українських воїнів, що загинули під Зеленопіллям

У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, що в м. Львів, молитимуться за українських воїнів, що 2 роки тому загинули під с. Зеленопілля на Луганщині.

У  суботу, 9 липня,  о 10:00 год. відбудеться поминальна молитва за загиблих українських військових під Зеленопіллям.

А далі, об 11:00 год., на Личаківському кладовищі служитимуть панахиду за полеглими бійцями. Спів супроводжуватиме квінтет Гарнізонного храму.

Заупокійну Літургію служитимуть у понеділок, 11 липня, о 10:00 год. На Богослужінні вірні та душпастирі храму також молитимуться за полеглих під Зеленопіллям українських воїнів.

Довідка

У ніч на 11 липня 2014 року біля с. Зеленопілля (Луганська обл.) терористи обстріляли з системи «Град» бійців 24-ї окремої механізованої бригади ім. Данила Галицького (Яворів, Львівщина) і частину 79-ї бригади. За офіційними даними, цієї трагічної ночі загинув 21 військовослужбовець Збройних сил України.

Джерело: Капеланство.info