У Львові міжконфесійною молитвою згадали усіх захисників Вітчизни

У гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла 23 лютого 2012 року згадували у молитві та душпастирських промовах усіх захисників нашої Батьківщини. Міжконфесійне моління очолив Преосвященний Михаїл Колтун, керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. У молитві взяли участь священнослужителі УГКЦ, УПЦ КП, УПЦ МП, РКЦ та військовослужбовці на чолі із представниками військового командування.

Звертаючись до військовослужбовців та капеланів, владика Михаїл Колтун сказав: «За радянської влади словосполучення «захисник Вітчизни» було обмежене у своєму значенні, тому що розуміння Вітчизни було розмите. Але сьогодні ми розуміємо, що Вітчизна – це є та земля, яку дав нам Бог». Продовжуючи промову, єпископ наголосив, що «ми усі є тим організмом, який творить Батьківщину. Тому важливо , щоб Боже благословення втілилося в цей організм і посприяло гармонійному розвитку».

Також священнослужителі згадали тих, яких вже не має серед живих. Зокрема архиєрей сказав: «Сьогодні також ми поминаємо тих, які в обороні своєї Батьківщини віддали своє життя. Це так важно, бо це історія нашого життя і сьогоднішнього дня».

Завершилася урочистість покладенням квітів перед пам’ятником Тарасу Шевченку та урочистим маршем представників усіх родів військ Західного оперативного командування.

Прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії