У Львівському ліцеї імені Героїв Крут відзначили храмовий празник

У Львівському ліцеї з посиленою фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулась святкова Божественна Літургія з нагоди храмового празника Святого Миколая.

Святкування розпочалися напередодні ввечері Великою Вечірнею з Литією, яку очолив капелан закладу о. Володимир Адамчук.

У день свята, 19 грудня, військові капелани разом з керівним складом ліцею та ліцеїстами молилися урочисту Божественну Літургію, яку очолив о. Андрій Хомишин, синкел у справах капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, у співслужінні о. Тараса Михальчука, настоятеля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та голови Центру військового капеланства Львівської архиєпархії, військових капеланів о. Володимира Адамчука, о. Андрія Сіданича та о. Володимира Битюги, випускника ліцею. На завершення Літургії начальник ліцею полковник Юрій Гусар подякував отцям-капеланам за їхнє ревне служіння та працю, а особливо капелану навчального закладу о. Володимиру Адамчуку.

kapelanstvo.info