У Львівському ліцеї імені Героїв Крут відзначили храмове свято

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулася святкова Божественна Літургія з нагоди храмового празника святого Миколая.

Святкування розпочалися напередодні ввечері Великою Вечірнею з Литією, яку очолив капелан закладу о. Володимир Адамчук і військовий капелан о. Нестор Кизик за участі ліцеїстів, вчителів та вихователів ліцею.

19 грудня, у День свята Миколая Чудотворця, військові капелани разом з керівним складом ліцею та ліцеїстами молилися урочисту Божественну Літургію, яку очолив о. Андрій Сіданич, військовий капелан 2-ї Галицької бригади НГУ, у співслужінні о. Тараса Михальчука, настоятеля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, та голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, синкела у справах капеланства о. Андрія Хомишина, військових капеланів о. Володимира Адамчука, о. Нестора Кизика, капеланів ліцею, а також о. Юрія Остапюка, голови Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

На завершення Літургії начальник ліцею полковник Юрій Гусар подякував отцям-капеланам за ревне служіння та працю, зокрема капеланам ліцею о. Володимиру Адамчуку та о. Нестору Кизику.

kapelanstvo.info