У Львові капелани взяли участь в урочистих заходах з нагоди 102-ї річниці Бою під Крутами

29 січня з нагоди 102-ої річниці Бою під Крутами отці-капелани Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ взяли участь у низці заходів із вшанування пам’яті полеглих захисників України.

Так у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут військовий капелан о. Володимир Адамчук спільно з офіцерами та ліцеїстами закладу помолилися і поклали лампади до меморіалу захисників Крут.

Також на полі для почесних поховань №76 Личаківського кладовища о. Володимир разом із ліцеїстами звершили панахиду за новітніми героями України, випускниками Ліцею, що віддали своє життя у російсько-українській війні на сході нашої держави.

Опісля отці-капелани о. Андрій Сіданич та о. Володимир Адамчук спільно з духовенством Римо-Католицької та Православної Церкви, а також із представниками обласної, міської влади та громадськості звершили заупокійну молитву за загиблими у бою під Крутами та церемонію покладання квітів на полі для почесних поховань №67 та №9 Личаківського кладовища.

kapelanstvo.info