У львівському військовому храмі Стрітення Господнього відсвяткували храмовий празник

15 лютого у Львові громада військового храму Стрітення Господнього з нагоди храмового свята спільно молилася Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив Преосвященніший владика Степан (Сус).

До молитви також долучилися отці-капелани о. Андрій Хомишин, о. Тарас Михальчук, о. Юрій Остап’юк, о. Роман Прокопець, о. Мирон Горбовий та настоятель військового храму Стрітення о. Михайло Білецький, а також представники міської та обласної ради, воїни-афганці, ветерани-учасники бойових дій та численні миряни. По завершенні Літургії на території храму, біля монументу учасникам бойових дій в Афганістані, владика Степан відслужив панахиду за всіма загиблими захисниками України.

kapelanstvo.info