У Львівському слідчому ізоляторі відбулися великопосні реколекції

6-7 квітня у Львівському слідчому ізоляторі відбулися великопосні реколекції. На запрошення в’язничного капелана Львівської архиєпархії УГКЦ о. Олега Нестора до Установи виконання покарань № 19 навідався реколектант о. Михайло Білецький, настоятель військового храму Стрітення Господнього.

6 квітня капелани спільно з засудженими та персоналом установи молилися Літургію та панахиду за покійних родичів та знайомих. Опісля реколектант разом з неповнолітніми засудженими роздумував над поверненням блудного сина і над безмежним милосердям нашого Небесного Отця.

У другий день духовної віднови о. Михайло поділився думками стосовно притчі про Сіяча. Провідною темою реколекцій стали стосунки Бога і людини. Душпастир дав засудженим певні настанови для духовного життя, говорив про віру, молитву і вершину пізнання Бога – Євхаристію.

kapelanstvo.info