У Львівському ліцеї імені Героїв Крут відсвяткували храмовий празник

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулася святкова Божественна Літургія з нагоди храмового празника святого Миколая.

Святкування розпочалися напередодні ввечері Великою Вечірнею з Литією, яку очолив о. Іван Глова, духівник Центру душпастирювання військовослужбовців у Львівській духовній семінарії Святого Духа, у співслужінні капелана закладу о. Володимира Адамчука. Святкування продовжилися театралізованою виставою «Прийшов Святий Миколай», яку представили ліцеїстам хлопці з вівтарної дружини Гарнізонного храму.

19 грудня військові капелани разом з керівним складом ліцею та ліцеїстами молилися урочисту Божественну Літургію, яку очолив о. Тарас Михальчук у співслужінні капеланів о. Володимира Адамчука, о. Андрія Сіданича, о. Юрія Остап’юка та о. Івана Глови. У своєму слові о. Тарас Михальчук наголосив на двох важливих заповідях: любити Бога та ближнього. Цими заповідями жив святий Миколай, чого вчить і кожного з нас. На завершення Літургії начальник ліцею полковник Юрій Гусар подякував отцям-капеланам за їхнє ревне служіння та працю, а особливо капелану ліцею о. Володимиру Адамчуку.

kapelanstvo.info