У львівському Гарнізонному храмі молитовно вшанували пам’ять загиблих захисників України

29 серпня 2019 року, у день, коли в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, що у м. Львові, помолилися за полеглих Героїв. Вшанувати їхню пам’ять прийшли побратими та родини.

До присутніх звернувся військовий капелан о. Андрій Сіданич, який наголосив на важливості молитовного вшанування пам’яті Героїв, а також закликав кожного поглянути сьогодні на світлини, де захисники ще живі і радісні.

“Відтепер 29 серпня – це день пам’яті усіх захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Дивлячись на постаті тих людей, усвідомлюємо, що їхнє життя було життям любові через жертву. Героїв поєднує любов, бо вони не думали про себе, а віддали життя за наше майбутнє. Борімося, стараймося продовжувати їхню справу. І для цього варто починати із себе. І цей день має бути справді поштовхом для кожного з нас – перемагати зло, перемагати якісь свої немочі. І молімося за наших захисників, за суверенітет, за цілісність нашої держави”.

velychlviv.com